• Мій лікар

  Біла Церква, вулиця Запорізька, тел. (800) 331-10... показати
  Біла Церква, вулиця Запорізька, 2а, тел. 0(800)331-100 детальніше
  Наша головна цінність — здоров’я. Твоє та твоїх близьких. Саме тому ми обслуговуємо безкоштовно у межах декларації. Наші лікарі ще мають вільні місця. Уклади декларацію з твоїм сімейним лікарем...
 • Planmeca 3D

  вулиця Гагаріна, тел. (800) 302-01... показати
  вулиця Гагаріна, 9Б, тел. 0(800)302-011 детальніше
  Planmeca 3D - мережа сучасних діагностичних центрів комп‘ютерної 3D томографії, розташованих в Києві. Центри мережі спеціалізуються на комп‘ютерному обстеженні щелепно-лицевої ділянки за допомогою...

Коротко про діагностичний центр у Біла Церква (Київська)

На цій сторінці зібрані діагностичний центр, розташовані у Біла Церква (Київська). Locator відомо про дві діагностичний центр поряд з цим місцем серед яких Мій лікар, Planmeca 3D , які розташовані на вул. Запорізька, вул. Гагаріна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці діагностичний центр.

 • Скільки Діагностичний центр у Біла Церква?

  За даним Locator у Біла Церква ведуть діяльність 2 Діагностичний центр.

 • Які Діагностичний центр найкращі у Біла Церква?

  Locator радить відвідати насступні Діагностичний центр у Біла Церква: Мій лікар, Planmeca 3D.

 • Де знаходиться найближчі від мене Діагностичний центр у Біла Церква?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Діагностичний центр, перейдіть на сторінку Діагностичний центр у Біла Церква і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Діагностичний центр у Біла Церква?

  Ціни на послуги Діагностичний центр залежать від конкретної послуги і Діагностичний центр. Locator.ua дає можливість всім Діагностичний центр вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Діагностичний центр.

 • Послугами яких Діагностичний центр у Біла Церква краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Діагностичний центр, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Мій лікар, Planmeca 3D.

 • Як зв'язатись з цими Діагностичний центр?

  Контакти для зв'язку з цими Діагностичний центр ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Діагностичний центр у Біла Церква

Більше популярних послуг у рубриці:

акушер-гінеколог, дантист, вакцинація від краснухи, ведення вагітності, медичний огляд, 3D-УЗД, дієтолог, кардіологія, вакцинація від ковід, агальний аналіз крові (ЗАК), довідка в басейн, лікар невролог, консультація гінеколога з оглядом, педіатрія, вакцинація від поліомієліту, вакцинація від гемофільної інфекції, Доплерометрія/ УЗД судин шиї та голови, терапевт, кардіолог, комп'ютерна томографія (кт) зубів, вакцинація від коклюша, загальний аналіз сечі (ЗАС), довідка для вступу 086/у, консультація невролога, спортивний дієтолог, педіатр, вакцинація від правця, вакцинація від гепатиту В, електрокардіограма (ЕКГ), консультація терапевт