• target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Мій лікар
  вулиця Запорізька, тел. (800) 331-10... показати
  вулиця Запорізька, 2а, тел. 0(800)331-100 детальніше
  Наша головна цінність — здоров’я. Твоє та твоїх близьких. Саме тому ми обслуговуємо безкоштовно у межах декларації. Наші лікарі ще мають вільні місця. Уклади декларацію з твоїм сімейним лікарем...

коротко про діагностичний центр у Біла Церква

На цій сторінці зібрані діагностичний центр, розташовані у Біла Церква. Locator.ua відомо про одна діагностичний центр поряд з цим місцем серед яких Мій лікар , який розташований на вул. Запорізька. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці діагностичний центр.

 • Скільки Діагностичний центр у Біла Церква?

  За даним Locator.ua у Біла Церква ведуть діяльність 1 Діагностичний центр.

 • Які Діагностичний центр найкращі у Біла Церква?

  Locator радить відвідати насступні Діагностичний центр у Біла Церква: Мій лікар.

 • Де знаходиться найближчі від мене Діагностичний центр у Біла Церква?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Діагностичний центр, перейдіть на сторінку Діагностичний центр у Біла Церква і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Діагностичний центр у Біла Церква?

  Ціни на послуги Діагностичний центр залежать від конкретної послуги і Діагностичний центр. Locator.ua дає можливість всім Діагностичний центр вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Діагностичний центр.

 • Послугами яких Діагностичний центр у Біла Церква краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Діагностичний центр, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Мій лікар.

 • Як зв'язатись з цими Діагностичний центр?

  Контакти для зв'язку з цими Діагностичний центр ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Діагностичний центр у Біла Церква

Більше популярних послуг у рубриці:

педіатрія, вакцинація від гемофільної інфекції, Доплерометрія/ УЗД судин шиї та голови, ведення вагітності, терапевт, загальний аналіз сечі, кардіолог, вакцинація від коклюша, довідка для вступу 086/у, консультація невролога, спортивний дієтолог, вакцинація від правця, педіатр, вакцинація від гепатиту В, консультація терапевт, лікарняний лист, консультація сімейного врача, вакцинація від кору, медичні довідки, невролог