Locator Київська Біла Церква ГоспіталіГоспіталі Біла Церква

Госпіталі у Біла Церква

1
фільтр: цілодобово
 • Білоцерківська військова лікарня

  бульвар Олександрійський, тел. 0 (45) 636-47... показати
  бульвар Олександрійський, 109, тел. +380(45)636-47-61 детальніше
  Госпіталі Білоцерківська військова лікарня знаходиться у Біла Церква, бульвар Олександрійський. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

Коротко про госпіталі у Біла Церква (Київська)

На цій сторінці зібрані госпіталі, розташовані у Біла Церква (Київська). Locator відомо про одна госпіталі поряд з цим місцем серед яких Білоцерківська військова лікарня , який розташований на бул. Олександрійський. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці госпіталі.

 • Скільки Госпіталі у Біла Церква?

  За даним Locator у Біла Церква ведуть діяльність 1 Госпіталі.

 • Які Госпіталі найкращі у Біла Церква?

  Locator радить відвідати насступні Госпіталі у Біла Церква: Білоцерківська військова лікарня.

 • Де знаходиться найближчі від мене Госпіталі у Біла Церква?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Госпіталі, перейдіть на сторінку Госпіталі у Біла Церква і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Госпіталі у Біла Церква?

  Ціни на послуги Госпіталі залежать від конкретної послуги і Госпіталі. Locator.ua дає можливість всім Госпіталі вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Госпіталі.

 • Послугами яких Госпіталі у Біла Церква краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Госпіталі, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Білоцерківська військова лікарня.

 • Як зв'язатись з цими Госпіталі?

  Контакти для зв'язку з цими Госпіталі ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Госпіталі у Біла Церква