Київська Біла Церква Медичні лабораторіїМедичні лабораторії Біла Церква

Медичні лабораторії у Біла Церква

2
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Нова діагностика
  Біла Церква, площа Торгова, тел. 0 (63) 418-56... показати
  Біла Церква, площа Торгова, 18, тел. +380(63)418-56-86 детальніше
  Медична лабораторія «Нова діагностика» оснащена аналізаторами останнього покоління від кращих виробників: Roche Diagnostics (Швейцарія), Bio-Rad (США), Siemens Healthcare Diagnostics (Німеччина),...
 • Мій лікар
  вулиця Запорізька, тел. (800) 331-10... показати
  вулиця Запорізька, 2а, тел. 0(800)331-100 детальніше
  Наша головна цінність — здоров’я. Твоє та твоїх близьких. Саме тому ми обслуговуємо безкоштовно у межах декларації. Наші лікарі ще мають вільні місця. Уклади декларацію з твоїм сімейним лікарем...

коротко про медичні лабораторії у Біла Церква

На цій сторінці зібрані медичні лабораторії, розташовані у Біла Церква. Locator.ua відомо про дві медичні лабораторії поряд з цим місцем серед яких Нова діагностика, Мій лікар , які розташовані на пл. Торгова, вул. Запорізька. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці медичні лабораторії.

 • Скільки Медичні лабораторії у Біла Церква?

  За даним Locator.ua у Біла Церква ведуть діяльність 2 Медичні лабораторії.

 • Які Медичні лабораторії найкращі у Біла Церква?

  Locator радить відвідати насступні Медичні лабораторії у Біла Церква: Нова діагностика, Мій лікар.

 • Де знаходиться найближчі від мене Медичні лабораторії у Біла Церква?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Медичні лабораторії, перейдіть на сторінку Медичні лабораторії у Біла Церква і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Медичні лабораторії у Біла Церква?

  Ціни на послуги Медичні лабораторії залежать від конкретної послуги і Медичні лабораторії. Locator.ua дає можливість всім Медичні лабораторії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Медичні лабораторії.

 • Послугами яких Медичні лабораторії у Біла Церква краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Медичні лабораторії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Нова діагностика, Мій лікар.

 • Як зв'язатись з цими Медичні лабораторії?

  Контакти для зв'язку з цими Медичні лабораторії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Медичні лабораторії у Біла Церква

Більше популярних послуг у рубриці:

кардіологія, загальний аналіз крові, вакцинація від ковід, довідка в басейн, лікар невролог, консультація гінеколога з оглядом, вакцинація від поліомієліту, педіатрія, вакцинація від гемофільної інфекції, Доплерометрія/ УЗД судин шиї та голови, терапевт, кардіолог, загальний аналіз сечі, вакцинація від коклюша, довідка для вступу 086/у, лікарняний лист, консультація невролога, спортивний дієтолог, вакцинація від правця, педіатр